נשיקות פרידה מאסף אבידן והמוג’וז

נכתב על ידי | אסף אבידן והמוג'וז, בלוג, תמונות אסף אבידן | No Comments

ביום חמישי שעבר נערכה באולפן ההקלטות פופיק בתל אביב ההופעה האחרונה בהחלט של אסף אבידן והמוג’וז במסגרת מכבי הום טור. זאת היתה הופעת בונוס מיוחדת שהלהקה בחרה להעניק למשתתפים נבחרים בתחרות, שלא הגיעו לארבעת המקומות הראשונים.

אנחנו רוצים להודות שוב לאסף אבידן והמוג’וז על שיתוף הפעולה הכיפי לאורך כל הפרויקט, ועל ההופעה החמישית שהם בעצמם הציעו לתת במתנה למשתתפים, וגם להודות שוב לכל המעריצים על התמונות המדהימות שלחתם במהלך התחרות.

הנה תמונות מההופעה של יום חמישי:

נתראה בהום טור הבא!

עוד קצת רגעים של נחת: אסף אבידן והמוג’וז לייב בסלון של יובל ברמת גן

נכתב על ידי | אסף אבידן והמוג'וז, בלוג, תמונות אסף אבידן | No Comments

נשארנו עם חוב היסטורי קטן להופעה השנייה שקיימנו במסגרת הום טור 2, והגיע הזמן לפרוע אותו. אז הנה 20 הדקות הראשונות מתוך התיעוד של Ynet של ההופעה בביתה של יובל.

ההופעה מתחילה רק ב-5:20, דפדפו אותה:

אסף והמוג’וז באיזור חיוג 02

נכתב על ידי | אסף אבידן והמוג'וז, בלוג, תמונות אסף אבידן | 2 Comments

אסף אבידן והמוג’וז חזרו לאיזור חיוג 02 (משם הגיע אבידן) לשתי הופעות סלוניות במיוחד בכרמי יוסף ובנחלאות.

ההופעה הראשונה, בדירה של לולי וערד אדר בכרמי יוסף, הניבה הרבה מאוד רגעים מכשפים. הנה ביצוע מרגש מאוד ל-“Out in the cold” עם הדס, ביצועים מלכותיים ל-“Her lies“, “Hangwoman” וביצוע מיוחד של “Of scorpions & bells“, שבו מצטרפת ללהקה חברת הכבוד ארד גלבלום.

זה קרה בשבוע שעבר. השבוע הגיעה חבורת הפיראטים לעיר הבירה, ואנחנו צילמנו אותם עושים את “Weak” עם אורח מיוחד, ואת “Wasting my time”, בקליפ שיכניס אתכם ישר לאווירה. ככה מרגישה הופעת רוקנ’רול בסלון ביתי. מי שהיה יודע. מי שלא היה, עוד יהיה בעזרת השם:

אסף אבידן והמוג’וז בסלון של יובל ברמת גן: שידור חי ב-YNET

נכתב על ידי | אסף אבידן והמוג'וז, בלוג, תמונות אסף אבידן | No Comments

ביום שני הקרוב, ב-20:30, יעלו אסף אבידן והמוג’וז על הרצפה של הסלון של יובל ברמת גן ויתנו שם את ההופעה השנייה של סיבוב ההופעות הביתיות שלהם. ההופעה הזאת תהפוך לחתיכת היסטוריה קטנה ותשודר בשידור חי ב-Ynet.

ואם אנחנו כבר באווירה תקשורתית, הנה עוד כמה בונבוניירות מהימים האחרונים. כתבה של ליה פן בגלריה של הארץ על התקליט החדש. פן גם ביקרה בפרמיירה של ההום טור ומספרת על ההופעה. ראיון מדליק של הגברת הראשונה של הרדיו, רבקה מיכאלי, עם אסף אבידן. ולקינוח, כתבה של דנה הרמן, שגם היא ביקרה בפרמיירה, בחדשות של ערוץ 1. חדשות חמות נוספות בקרוב!

הנה זה בא: אסף אבידן והמוג’וז בסלון של אלכס ברמת השרון

נכתב על ידי | אסף אבידן והמוג'וז, בלוג, תמונות אסף אבידן | 8 Comments

ביום ראשון הגיעו אסף אבידן והמוג’וז לסלון של אלכס וינון ברמת השרון לפרמיירה חגיגית של מכבי הום טור 2. יש לנו יותר ממניין עדים שמוכנים להעיד בשבועה שזאת היתה הרמת כוסית של פעם בחיים. הוכחה נוספת לכך היא שני הקליפים שמצורפים כאן. הצלם כל כך בהלם מהכיף שנישא אוויר, עד ששכח לתעד את הקהל.

הנה Hangwoman המוכר, ומיד אחריו Sailors are we מהתקליט החדש בהופעת בכורה עולמית.


Leave a Reply

Your email address will not be published.

רוצים שחן מזרחי יופיע אצלכם בבית? הצטרפו לתחרות