יערה, לירון ויערה 25, תל אביב

נכתב על ידי | מועמדים שלומי שבן | No Comments

בכלל, אם זה היה תלוי בנו, לא היינו מציעות אפילו. שלומי שבן אצלנו בבית? מי אנחנו בכלל, שלוש סטודנטיות אפרוריות שפסגת שאיפותיהן זה שנ"צ. אבל! במקרה יצא שנפלה בחלקנו הדירה הכי יפה בתל אביב, וזו תהיה פשוט הזנחה פושעת לא לעשות בה הופעת פסנתר. בכל זאת, דירה ענקית, ישנה- אפילו קלאסית!- לשעבר משכנה של מניה ביאליק (באמת באמת) ויש אפילו הטוענים שבה צולם סרט הפורנו העברי הראשון (!). נראה לנו לא לעניין, אפילו גס רוח, לא להזמין את שלומי שבן להתפעל מהערך ההיסטורי, האסתטי והתרבותי של המקום (ולתת על הדרך איזו הופעה, או משהו).... סלונינו גדול ואליו מוביל ההול... (ביחד זה יוצא 60 מ"ר)... כך שיהיה מלאנת'לפים מקום לכל חברינו שכבר מצפים ומחכים לראות אם תיפול בחלקנו הזכות! וחוץ מזה, שלומי שבן צריך להופיע דווקא אצלנו בסלון כי עכשיו גילינו בדרך הקשה שיערה אלרגית לגואש. אה, וממש קל להכניס לפה פסנתר.

טל לויטס 32, תל אביב

נכתב על ידי | מועמדים שלומי שבן | No Comments

קשה לנו להסביר את ההתמכרות שלנו לשלומי, אבל עם אהבה לא ניתן להתווכח! רק בשנה האחרונה הלכנו להמון הופעות של שלומי בכל הארץ וכל החברים שלנו לא מצליחים להבין את פשר השיגעון אז חשבנו שהדבר הנכון ביותר הוא להזמין את שלומי להופיע אצלנו בסלון, אנחנו נזמין את כל החברים וכששלומי ינגן הכל כבר יהיה ברור וגם החברים יתווספו למעגל המכורים של שלומי אז נתראה אצלנו בסלון

קבוצת גרעיני אומנויות נתניה 22, נתניה

נכתב על ידי | מועמדים שלומי שבן | No Comments

למה ששלומי יופיע אצלנו? אז ככה: יכולנו להגיד כמה אנחנו רוצים הופעה ומה כל אחת (ואחד) היו רוצים לעשות עם שלומי בלי קשר להופעה. ויכולנו להגיד שאנחנו קהילה של אמנים מחנכים בנתניה שמוזיקה היא חלק מאוד גדול מהחיים שלהם. ויכולנו להגיד שבשביל לצלם את התמונה חצי מהשוק בנתניה נרתם, מרצון ולא מרצון, ושכשנזכה נלך לחגוג איתם ונגרום להם לאושר קטן בחיי השוק המסריחים והמזיעים. ויכולנו להגיד שהרגע נכנסנו לבית חדש ושזאת תהיה המתנה הכי טובה שאפשר לקבל. ויכולנו להגיד שיש פה פסנתר כנף מטורף שמחכה לידיים של אמן, אבל זה סתם יהיה שקר. אז יכולנו להגיד שיש את הפסנתר הרגיל שתוכל לעורר אותו אבל גם זה יהיה שקר. או על האורגנית – אורגנית דווקא יש. ויכולנו להגיד משהו נחמד בחרוזים או לעשות שיראו איזה תחת או ציצי בתמונה. ויכולנו לסכם את זה בלהגיד כמה אנחנו צמאים, משתוקקים וכמהים להופעה שלך. אבל החלטנו לא לעשות את זה כי אנחנו מאמינים שיותר נכון להיות ישירים ולא להתפלסף יותר מדי (גם עכשיו יכולנו להוסיף איזה ציטוט "דברי בציונים גברת, דברי במספרים" אבל נמנענו מזה) ופשוט להגיד: שלומי, אנחנו מחכים לך. תבוא!

טל רובינשטיין 29, רמת גן

נכתב על ידי | מועמדים שלומי שבן | No Comments

שלום שלומי, תמיד רציתי לומר "לי בתחת של כולם די נוח..." אבל אתה אומר זאת טוב ממני. אני גר עם אשתי לעתיד בדירת קרקע קרובה לגשר ההלכה, אני וחברי מכירים את כל שירך בעל פה ואנחנו הקהל שלך. הסלון שלי גדול 6 על 5 מטר, והוא תפאורה מושלמת של דירה שכורה, לא תמצאו יותר טוב, אני בקומת קרקע, בתמונה רואים את החלון לגינה שם יהיה יציע של חברים סוג ב'... קל מאוד יהיה להכניס פסנתר היות והחלון נפתח לפתח של 4 מטר ואין סורגים. מחכים לבואך!

מוטי דולב 50, תל אביב

נכתב על ידי | מועמדים שלומי שבן | No Comments

שלומי, סליחה, מר שבן, אצלנו תרגיש הרגשת ביתיות אמיתית. שנים שאנחנו מכירים, רק שאתה לא מכיר אותנו.. ובזאת אנו מבטיחים: - לא נזרוק עליך בחזרה את הכדור ב"שגר פגר" - אתה יכול להיות בטוח שנזיל דמעה ב"אריק" - הדבר היחידי שתצטרך לעשות זה להביא איתך "בורים" ל"עברנו לצפון" כי אצלנו כולם "משכילים" כל המשפחה פסנתרנים (לא מקצוענים, אל תפחד..), ויש לנו שלושה פסנתרים בבית (למקרה שתרצה להביא גם את גרוניך ורכטר), אך למרות זאת נידבנו את הסלון של הדוד בשביל ההופעה, לשם הגודל, ולשמחת הסלון והדוד. אנחנו מתאמנים כבר על ה"שה לה לה לה", WISH YOU'LL BE HERE, משפחת דולב.

יעל, לילך, איתי, אריק, דפנה ורמה 39, בני עטרות

נכתב על ידי | מועמדים שלומי שבן | No Comments

חברה שלנו לא מעריצה של שלומי שבן. היא בת שלושים ותשע ונשואה ואמא ובהריון. לא מעריצה. נכון שהיא סחבה פעם בחור מסכן מהעבודה שלה ממרכז הארץ ועד לפאב אלפנט בקריות להופעה. זה רק כי היה פרסום שגוי באתר כלשהו, שמדובר בהופעת "ספר השירים שלי", והיא חשבה שלא יהיו עוד כאלה. ויש את מייל התשובה ששלומי פעם כתב לה, ולכן התנוסס בגאון על קיר חדרהּ בעבודה. אבל כבר שנים שהמכתב לא שם. לפחות מאז גיל שלושים ושמונה וחצי. היא לא תכחיש שבמשך כשנה התנגן לה במכונית – ללא הפסקה - הדיסק הראשון שלו. היא רק תסביר שמכשיר ה-CD שם התקלקל וזה הדיסק היחיד בעולם שהסכים להתנגן. לעומת זאת היא לגמרי תכחיש שהיא כתבה את השורות האלה בשם אנשים שהיא מצאה ברחוב והכריחה אותם להצטלם, לחשוב, להשיג, ואם-ירצה-השלומי גם לארח את הפרויקט המצוין הזה. ---------------------- יש לנו סלון גדול (כשלושים מ"ר) עם דלת רחבה לחצר. יש גם חצר גדולה מאד (מטע פקאנים).

רפי מנדלסון 30, רמת השרון

נכתב על ידי | מועמדים שלומי שבן | No Comments

כי יהיה לנו הכי כיף עם שלומי כי לשלומי יהיה הכי כיף איתנו וכי מעבר לכל ההשקעה, יצירתיות, ואתגר, מבחינתי לפני כל אלה יש גם סיפור אישי קטן עם קארמה טובה סחטיין על מכבי שהכניסו עניין, יצירתיות, ואופי לקמפיין, סחטיין על כל המתמודדים- יופי של תמונות ובהצלחה לכולנו ושלומי - אתה המלך

יפעת מוסרי, גל כהן, מיכאל רבין, עידו שב ואלי ולילך נוי 22-33, ת”א, נתניה ורישפון

נכתב על ידי | מועמדים שלומי שבן | No Comments

לזמזם את אותן מילים מוכרות של אותו שיר ידוע להלך באותו רחוב של ילדות המקום היחיד בו אפשר להיות רגוע. מסתובב בשכונה הזמזום לא מפסיק המילים נעלמות לי כמו שריטה בתקליט התקליט נעלם לי הוא נכנס לתמונה על המעטפה היתה כתובת של נערה צעירה. חייב למצוא תתקליט חייב לשחזר תמילים הרחוב לא מציף בי זכרונות ישנים. מעטפה שנבלעת בים של גלויות ישנות המעטפה עם הכתובת והשם דרכם הזמזום יהפוך לשיר שלם. והם יזמזמו איתי. אותן מילים ידועות של אותו שיר ידוע. המעטפה נמצאה הכתובת אותרה עכשיו עולה להופיע

תומר גוטרמן ונועה עוזיאל 28, 26, ג’ואנזו, סין / חיפה, ישראל

נכתב על ידי | מועמדים שלומי שבן | No Comments

הסיפור שלנו ארוך, אז נתמצת לעיקר... תומר ממש אוהב את שלומי שבן, ונועה לא כל כך הכירה. במשך שנתיים וחצי תומר ניסה לשכנע את נועה ללכת להופעה, עד שהסכימה. ואז גם נועה התאהבה, לגמרי. לפני שנה, תומר נסע לעבוד בסין, והשאיר את נועה בישראל הרחוקה. שנה כמעט בלי הופעות, עד הופעה נעימה ונהדרת בחיפה, בה נועה ביקשה משלומי לברך את תומר שבסין הרחוקה לכבוד לחג האהבה (אגב, תומר ממש התלהב). ואז, נועה גילתה על התחרות המדהימה והציעה שאם תומר ונועה יזכו, הם אולי גם יזמינו איזה רב להצטרף. תומר נלחץ, נועה הבהירה שצחקה... וכשאלפי קילומטרים מפרידים ביניהם, ורק הסקייפ מאפשר לתכנן, התחילה מלאכת חיפוש התקליט הסיני שיהלום את האירוע. תומר יצא לשוטט בשווקים כשלפתע ראה שלט בעברית על גבי התקליט. מי ידע ש"קרמיקאים אצל יעל" הייתה כל כך מפורסמת ברפובליקה האסייתית? כדי שיהיה מי שיצלם, תומר נסע שלוש שעות לחבר שעובד עיר שכנה, מצא חומה שדומה לחומה הירושלימית שבתקליט רק בבריכה ואפילו הצליח לרתום בחור סיני חביב שמוכן להפר את מדיניות הילד האחד, אם שלומי יסכים להיות האב... התקליט הסיני אגב, ממש גרוע. אבל אם שלומי יבוא, ניתן לו לשמוע ולהחליט מה דעתו עליו.

אביב

נכתב על ידי | מועמדים שלומי שבן | No Comments

כי יש אצלנו בסלוןחלונות גדולים, ואנחנו נפתח אותם לרווחה כך שכל הדיירים מסביב גם יוכלו לשמוע ולהנות, ופסנתרו הנפלא של שלומי שבן יציף לכמה רגעים את רחוב סוקולוב כולו, וישמח אותנו, וגם קצת את כולם.

קבוצת כנרת, קבוצת אלפקה, גרעין שונרא, ג רעין בונה 25, 24, 22, מגדל העמק (בומבה!)

נכתב על ידי | מועמדים שלומי שבן | No Comments

(בתמונה - גידי מובך מגיתית) כי עוד אף פעם לא היית בקיבוץ עירוני, ואולי אפילו לא בקומונה... כי במעגל הקבוצות שלנו יש לא מעט הוואי משותף... וגם אתה חלק ממנו. כי הגיע הזמן שיהיה בעיר משהו חוץ מבני נוער ששומעים דכאון מהפל'... כי אנחנו עוסקים בחינוך ומאמינים באותם בני נוער :] (גם אם זה לא קשור...) כי תכלס, יהיה ממש כיף ומעניין - לכולנו.

סתיו, עדי וגל 21, תל אביב

נכתב על ידי | מועמדים שלומי שבן | No Comments

מהרגע שגיליתי על התחרות ידעתי שאני חייב לנצח. לא בשבילי, אלא בשביל אבי סבי. אבי סבי היה רוכל יהודי שהתפרנס ממכירת מזכרות בשוק של בגדד. יום יום הייתי יוצא איתו לכיכר השוק, ויחדיו היינו מנסים להרוויח מעט כסף על מנת שנוכל להניח פת לחם על שולחננו הדל ולהאכיל את שלוש עשרה אחיותיי הקטנות. החיים בבגדד היו קשים, אך מעולם לא שמעתי אותו מתלונן. לא היו לו דרישות מאחרים, מלבד דרישה אחת. אותה דרישה שהוא השביע אותי לקיים אותו לילה, עת שכב חולה על ערש דווי במיטתו. "בני" הוא אמר לי, "כל חיי עבדתי קשה בשמש הקופחת. את מעט הכסף שהרווחתי תרמתי ליתומים, ולזקנים עריריים. חייתי חיים קשים אך מספקים, ועתה נותרה לי רק משאלה אחת להגשים." "מהי אותה משאלה?" שאלתי אני וקרבתי אליו, "רק אמור ואמלא אותה" "יש לי חלום, ובחלום אני רואה אותך, בן בנו של בני, עולה לארץ הקודש, מקים שם בית עם סלון מרווח, ומארח בו הופעה של הזמר ונגן הפסנתר המהולל, שלומי שבן" וברגע שאמר מילים אחרונות אלה נדם קולו לנצח. נשבעתי לקיים את משאלתו האחרונה. בבגדד התחבאתי בתוך עגלת ירקות של רוכל שעשה את דרכו לירדן, שם התחזיתי לשיח תורכי והגעתי על גמל לסוריה, ומשם צעדתי חודשים ארוכים ללא מזון ושתייה עד שהגעתי לארץ הקודש. הקמתי לי בית ובו סלון מרווח, 7 מטר אורכו ו-5 מטר רוחבו, ובבית דלת גדולה מספיק על מנת להכניס בה פסנתר. וכעת, אני רוצה לשאול אותך מר שלומי שבן – האם תוכל לסרב למשאלתו האחרונה של אדם שכל חייו רק עשה למען אחרים? הסתכל עמוק עמוק אל תוך ליבך ותדע את התשובה

מיכל 21, גדרה

נכתב על ידי | מועמדים שלומי שבן | No Comments

אני מצרפת עוד תמונה, למקרה שלא אהבתם את הרעיון של התמונה הקודמת או סתם ככה... :) בדר"כ מהמרפסת בקומה ה2 רואים את הירח מעולה, אז חיכינו לליל ירח מלא אבל היו מלא עננים... נפלאות הפוטושופ.

דודי אונגריש, יעל כורם, אמיר בנר 24/25, ירושלים

נכתב על ידי | מועמדים שלומי שבן | No Comments

נניח ויום אחד הייתם קמים בבוקר, פותחים את העיתון עם הקפה ומגלים ששלומי שבן, זמר אותו אתם מעריכים זה מכבר, הוא לא אחר מאשר אלוהים. ואני מדבר על אלוהים, אלוהים! עושה ניסים ונפלאות, רחום וחנון, משבר הרים וכאלה...! ופתאום הייתם נזכרים בכל אותם פעמים שהעזתם לפקפק בו- כמה נפגעתם כשהוא עזבכם ונעלם למשך 7 שנים, איך התבאסתם כשהוא קיצץ את האפרו, איך התאכזבתם כשהוא התחיל לעשות הופעות עם כל דבר שזז ואיך קינאתם בו כשהוא לקח לכם את יובל שרף. ובגלל כל השטויות האלה שעשיתם, אתם מחליטים לבקש סליחה ומחילה ומבטיחים לא לסור יותר מדרך הישר- הדרך של שלומי. פתאום אתם מבינים שזה מה שהיה חסר לכם בחיים- דמות אלוהית. אחד שתלמדו מכל צעד שהוא עושה ותנסו לחקות אותו - רק כדי להיות יותר טובים בחיים. אחד כזה שתעשו כל דבר שהוא מבקש- בלי לשאול שאלות. כי אתם יודעים שזה למטרה נעלה. כזה, שכשהוא מבקש 180 שקל על הופעה, זה לא כי הוא חמדן או תופס מעצמו. חלילה וחס! הוא עושה את זה כחלק מתוכנית אלוהית. ומי אתם שתעלו ספקות בנוגע לתוכנית אלוהית? אתם בסך הכל כמה פושטקים שצריכים להודות על היום שבו יצא לכם להכיר את שיריו הנפלאים. והשלומי הזה, הוא באמת משהו מיוחד. הוא יכול לעשות דברים שאתה בחיים לא היית אפילו חולם לעשות! והוא לא צריך להוכיח לכם כלום, כי כמו שאומרים- he owns your ass! אז מה- לא תעריצו אותו? וודאי! ולא תתייחסו אליו כאל כל יכול? לא תעלו לו מנחות בכל שלושת הרגלים? לא תסגדו לו יומם וליל? ברור! ומה היה קורה אם, נניח, הוא לא היה באמת אלוהים. אלא סתם יגיע אליכם להופעה פרטית בסלון. נו- אז לא הייתם ממשיכים להתייחס אליו אותו דבר? בטח שכן! שלומי- בוא אלינו להופעה ותראה איך זה להרגיש אלוהים לערב אחד.

תגא קורן, אורי ולבסקי, אלי כהן וגילעד ארליך 24-25, תל אביב, חולון ומודיעין

נכתב על ידי | מועמדים שלומי שבן | No Comments

פעם, כשהיינו קטנים, ורצינו משהו, הייתה לנו שיטה שעבדה די טוב. היא כללה נאום מונוטוני בקול צפצפני שהלך בערך כך: "שלומי, בבקשה תבוא להופיע אצלנו, בבקשה, בבקשה, בבקשה, בבקשה, בבקשה,בבקשה, בבקשה, בבקשה, בבקשה, בבקשה, בבקשה, בבקשה, בבקשה, בבקשה, בבקשה, בבקשה, בבקשה, בבקשה, בבקשה..." מאז התבגרנו קצת, והבנו שעם מין אפשר להשיג הרבה יותר. אנחנו לא נתחנף, נתרפס ונתחנן שתבוא להופיע אצלנו (כמו כל השאר...). יש לנו דרכים אחרות. אז אמנם זה נגמר לא כ"כ טוב כשניסינו להביא את יהורם גאון להופעה פרטית ונתפסנו באמצע, אבל נקווה שאיתך העסק יילך יותר טוב! אז כמו שאתה מבין, אתה מגיע למקום עם ניסיון בתחום, מכניס אורחים והכי חשוב - פרגן לנו, כי הבא אחריך ברשימה זה כבר אבי ביטר...

מיכל אהרון 21, גדרה

נכתב על ידי | מועמדים שלומי שבן | No Comments

אז... ככה. מאז שהתחילה התחרות אני מחפשת רעיונות לתמונות, ובמקביל מנסה למצוא משהו מקורי לכתוב בתיבה הזאת. כמו שאתה שם לב הגעתי ליום לפני שהתחרות נסגרת ובלי הרבה רעיונות איך להיות מקורית/מגניבה/מתבלטת מבין השאר. למה שלומי שבן צריך להופיע דווקא אצלי בסלון? יש מיליון סיבות, אז אני אמנה רק כמה מהן: 1. כי החיים (בסלון שלי) טובים... 2. כי אני יודעת את כל המילים לכל השירים שלך (כולל new age women!!!) 3. כי יצאתי עם בחור בשם אריק, מעשן סיגריות ומוכר תקליטים. אבל עזוב לדבר עליו, בוא נדבר עלייך קאובוי... ;) 3. כי יש לי חשק לכבוש! 4. כי כולם אומרים שאתה תצחק לי בפנים - בוא תוכיח להם שלא.. 5. כי הדרום מקופח 6. כי מותק... אתה אצלי בראש 7. כי אני המעריצה ה1 8. כי אני בזה לטקסים 9. כי הסלון שלי משמש במשך ימי השבוע כגן, והוא חייב טאץ' תל-אביבי מדופלם שכזה 10. כי אני בכלל אהבתי תמיד את בנץ 11. אני אלווה את הנגינה בפסנתר עם משולש 12. כי היה ממש קשה לצלם את סבא שלי ואח שלי בלי שהם יבינו למה אני בעצם מתכוונת בתמונה הזאת (ממש קשה) אז... אם אתה (חצי? נהה..) ידוען עם רבע זמן, אתה מוזמן - לסלון שלי... :) --- על הסלון- 8X6 מטר שהמטבח צמוד לצדדים ואת כל שאר הדברים ניתן להזיז ככה שיש שטח ענק, בטח שלפסנתר.. קומה ראשונה ואין סיבה שהוא לא יכנס. בנוסף יש לי גם חצר גדולה שאין בעיה לעשות גם בה את ההופעה.

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

רוצים שחן מזרחי יופיע אצלכם בבית? הצטרפו לתחרות