מכבי הום טור עם שלומי שבן

נו, באמת. אל תהיו מצחיקים. אתם הרי יודעים מי זה שלומי שבן.

שלומי שבן פרץ לתודעה עם אלבום הבכורה שנשא את שמו וכלל את הלהיטים “אל תדברי על אריק”, “שרמוטה פוריטנית”, “כולם אומרים”. 7 שנים לאחר מכן הוציא את אלבומו השני והמוערך “עיר” שכלל את “מוכן לאהבה” המרגש ואת “מותק את אצלי בראש” (של בוב דילן במקור) וזיכה אותו בפרס אקו”ם לכותב השנה.

שנתיים אח”כ הוציא את האלבום “מגדל הפזמון” שכולו גרסאות אישיות לשירים של אחרים (לאונרד כהן, רנדי ניומן, מאיר אריאל, הבילויים, ז’אק ברל). האלבום והמופע שליווה אותו זכו להצלחה מסחררת וביקורות מהללות.

שלומי שבן, זה ששר “אל תדברי על אריק”, זוכרים? עם “מוכן לאהבה” המרגש, עם “כולם יודעים”, עם “מותק, את אצלי בראש” של בוב דילן.
שלומי שבן, נו.

הפסנתרן והזמר שלומי שבן, שידוע בנגינת הפסנתר הווירטואוזית שלו, בהומור ובטקסטים השנונים שלו, הוא אחד האמנים המצליחים בארץ. בעשור האחרון ובשלושה אלבומי סולו הוא צבר קהל מעריצים גדול שהולך וגדל, ונחשב לאחד היוצרים האיכותיים ביותר בארץ, ולאחד הפרפורמרים המרתקים, וגם המצחיקים ביותר, שאפשר לראות היום.

בין השאר, הוא גם שיתף פעולה עם עשרות זמרים (אסף אמדורסקי, רמי פורטיס, ברי סחרוף, קרן אן, יוני רכטר, אבישי כהן, אפרת גוש, שלמה גרוניך, אפרת בן-צור, שלומי שבת, רונה קינן, והרשימה נמשכת…).

הוא שלומי פאקינג שבן, נו.

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.