לא יאומן כי יסופר: אסף אבידן והמוג’וז מוסיפים שתי הופעות לסיבוב

נכתב על ידי | December 22, 2010 | Uncategorized | 3 Comments

חדשות סנסציוניות: אסף אבידן והמוג’וז החליטו להוסיף שתי הופעות מיוחדות למשתתפים שיצרו תמונות מדהימות ולא נכללו ברשימת הזוכים עד כה. והיו לא מעט כאלה. הנה ההודעה שהם ביקשו למסור למתמודדים:

“לאחר ההיענות המדהימה ושלל המועמדויות המושקעות במסגרתן צילמו אנשים את תמונת הרוקנרול האולטימטיבית שלהם, נבחרו 4 זוכים מאושרים שיארחו בביתם הפרטי את אסף אבידן והמוג’וז במסגרת בירה מכבי הום טור. כמו כן, החליטה הלהקה ביוזמתה לקיים 2 הופעות נוספות ללא כל תגמול לכל אותם מועמדים שתרמו ונתנו מזמנם אך לא נבחרו. הליך הבחירה לא היה קל , התחבטנו בו רבות, והרגשנו שאנחנו רוצים לצ’פר ולפרגן חזרה לקהל שלנו שהשקיע מכל הלב”.

על מועד ההופעות ורשימת המשתתפים שיוזמנו אליהן נודיע בימים הקרובים. סטיי טיונד!

3 Comments

 • סמדר ששון says:

  פליז שאנחנו!!!

 • מונה says:

  חברים שלי ואני השקענו את הנשממממה בהפקת התמונה (התמונה עם הגיטרה באוויר של ג’ימי,ג’ניס,קורט, אנוק ואיימי). אנחנו חושבים שאנחנו הינו בוג של חלוצים, כיוון שמאותו רגע שאנחנו העלנו את התמונה האדירה שלנו, התחילו להעלות תמונות ממש טובות ומושקעות.
  אין דבר שיותר ישמח אותנו במיוחד לאור השביזות של המבחנים הקרבים ובאים (כולנו פעורים בשנה א’ ) מלבוא להופעת ה”נחומים” למי שלא זכה. שכן, השקענו בטירווווף ובחלומות של כולנו, אסף והמוג’וס כבר היו אמורים לבוא לגג האדיר שלנו להופעה.
  לא יהיו שמחים מאיתנו לקבל את הטלפון הנחשק, ובתכלס, מגיע לנו!!

 • לין says:

  מושלמים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

רוצים שחן מזרחי יופיע אצלכם בבית? הצטרפו לתחרות