Uncategorized Archives - Hacked By SAHARA H4xOR

יש לנו זוכה ראשון!

נכתב על ידי | Uncategorized, אביב גפן | No Comments

במהלך הימים האחרונים נכנס אביב למצב קטטוני של חוקר אמנות בלתי נלאה, ושקד ימים כלילות על בדיקת היצירות המהממות שלכם. התוצאה: יש לנו זוכה ראשון!
הזוכה הוא מור אלנקוה מחיפה, ששלח לנו תמונה מרגשת שלו ושל אביו, בשכונת ילדותו. מזל טוב מור!

‫בימים הקרובים נודיע על הזוכים הנוספים‬.

עשר, תשע, שמונה, שבע, שש, חמש, ארבע…

נכתב על ידי | Uncategorized | No Comments

ביום שבת ייגמר שלב התחרות של מכבי הום טור עם אביב גפן, כך שיש לכם הזדמנות אחרונה בהחלט להצטרף לתחרות! אביב כבר נערך לסשן ארוך של הסתגרות והתלבטות עם התמונות שלכם. בתחילת השבוע הבא נודיע מיהם ששת הזוכים בתחרות, ונתאם את מועדי ההופעות.

לקראת סוף השבוע, קבלו את התמונה היפה של יעל חרמון מכפר סבא:

סמיילי עם קריצה

נכתב על ידי | Uncategorized | No Comments

בשבוע שעבר חשפנו כאן שתי סצנות ראשונות מתוך “סאונד צ’ק” בכיכוב אביב גפן. את הפרק המלא, שמציג יום עמוס מאחורי הקלעים של מופע של מכבי הום טור, נשיק בימים הקרובים.

עד אז, הנה סצנה נוספת מתוך הפרק: אביב גפן וערן מיטלמן בקרב סמסים:

איך תביאו את אביב גפן לסלון שלכם?

נכתב על ידי | Uncategorized, אביב גפן | 5 Comments

כמו שהסברנו כאן אתמול, כדי להתמודד על הפרס הנחשק – הופעה ביתית של אביב גפן בסלון שלכם – תצטרכו לשחזר בצורה מופתית תמונת ילדות ישנה שלכם. ככל שתלכו יותר אחורה בזמן בתמונה הישנה, וככל שתשקיעו יותר בדיוק של ההעמדה, התפאורה והבגדים בתמונה החדשה, כך התוצאה תהיה מוצלחת יותר.

אחרי שביימתם וצילמתם, גשו לטופס ההצטרפות לתחרות, מלאו אותו, והעלו שלוש תמונות: תמונת הילדות שלכם, התמונה המשוחזרת, ותמונה של הסלון שלכם.

אפשר להגיש מועמדות לתחרות עד ה-1 בפברואר 2012.

כדי שתבינו בדיוק על מה אנחנו מדברים, הנה כמה דוגמאות שאספנו ברשת.

מתוך Back to the future של אירינה וורנינג:


מתוך Young me Now me:


אנחנו מחכים ליצירות המופת שלכם!

לא יאומן כי יסופר: אסף אבידן והמוג’וז מוסיפים שתי הופעות לסיבוב

נכתב על ידי | Uncategorized | 3 Comments

חדשות סנסציוניות: אסף אבידן והמוג’וז החליטו להוסיף שתי הופעות מיוחדות למשתתפים שיצרו תמונות מדהימות ולא נכללו ברשימת הזוכים עד כה. והיו לא מעט כאלה. הנה ההודעה שהם ביקשו למסור למתמודדים:

“לאחר ההיענות המדהימה ושלל המועמדויות המושקעות במסגרתן צילמו אנשים את תמונת הרוקנרול האולטימטיבית שלהם, נבחרו 4 זוכים מאושרים שיארחו בביתם הפרטי את אסף אבידן והמוג’וז במסגרת בירה מכבי הום טור. כמו כן, החליטה הלהקה ביוזמתה לקיים 2 הופעות נוספות ללא כל תגמול לכל אותם מועמדים שתרמו ונתנו מזמנם אך לא נבחרו. הליך הבחירה לא היה קל , התחבטנו בו רבות, והרגשנו שאנחנו רוצים לצ’פר ולפרגן חזרה לקהל שלנו שהשקיע מכל הלב”.

על מועד ההופעות ורשימת המשתתפים שיוזמנו אליהן נודיע בימים הקרובים. סטיי טיונד!

סאונד צ’ק עם אסף אבידן והמוג’וז

נכתב על ידי | Uncategorized, אסף אבידן והמוג'וז, בלוג, תמונות אסף אבידן | 16 Comments

אנחנו גאים להציג בפניכם את ההפקה החדשה מבית בירה מכבי: “סאונד צ’ק”. “סאונד צ’ק” הוא סרט(ון) בן 13 דקות, שמתאר את הנעשה מאחורי הקלעים בדירה פרטית המארחת להופעה חיה את אסף אבידן והמוג’וז.

הסרטון עוקב אחרי ההכנות והחזרות להופעה של אסף אבידן והמוג’וז, כשברקע היחסים הרוטטים עם רועי אבידן, אחיו של אסף והמנהל של הלהקה, המעריץ הנלהב שמארח את הלהקה בביתו, תוכי-דיווה שמעכב את החזרות ומפיקה נמרצת מטעם מכבי שמנסה להשתלט על המצב. אסף אבידן, רועי אבידן והמוג’וז נותנים כאן הופעה מחשמלת, ואנחנו מורידים .בפניהם את הכובע על נכונותם להשתתף ולשחק במיזם

למעשה, מדובר במעין פיילוט לסיטקום עתידי: לכל אמן שיצטרף לפלטפורמה של מכבי הום טור יוקדש פרק מיוחד בכיכובו. תודה לכל מי שעזר לנו להפיק את הפיילוט. היה כיף.

Mojos around the world

נכתב על ידי | Uncategorized | One Comment

כולנו יודעים שאסף אבידן והמוג’וז לא מסתפקים רק בבארבי ובמועדונים הישראליים, ועושים חיל גם באירופה. אבל איך הקהל האירופי מגיב? איך זה נראה? הנה קליפ שאנחנו אוהבים במיוחד, מפסטיבל שנערך בשנה שעברה בגרמניה:

רוצים שחן מזרחי יופיע אצלכם בבית? הצטרפו לתחרות