פרויקט מכבי הום טור הושק ביולי 2010 כדי להגשים את אחת הפנטזיות הגדולות של המין האנושי: הופעות של אמנים גדולים בדירות פרטיות. האמן האהוב עליכם בהופעה בסלון שלכם, מולכם ומול כל מי שתבחרו להזמין להופעה.

השנה מכבי הום טור חוזר בפעם הרביעית עם טוויסט קומי: במקום זמר, בחרנו בסטנדאפיסט. חן מזרחי, הסטנדאפיסט השרמנטי, יכול להופיע אצלכם בסלון! כדי להציע את מועמדותכם לתחרות, צלמו את עצמכם עם שלט שמגדיר את האישיות שלכם במילה אחת ויחידה וחן מזרחי יחליט אם להגיע לסלון שלכם להופעה.

מכבי הום טור הושק ב-2010 עם סיבוב הופעות ביתיות של שלומי שבן. שישה זוכים מאושרים מרחבי הארץ זכו להופעה פרטית ואינטימית של שבן עם פסנתר אצלם בבית. כדי לזכות בהופעה, המתמודדים התבקשו לשלוח יצירת sleeve face: תמונה שמשלבת עטיפת דיסק או תקליט. התקבלו עשרות יצירות מופלאות, שבזכותן התחרות זכתה לאזכור מיוחד באירוע ההשראה השנתי של גוגל.

את מכבי הום טור השני הובילו אסף אבידן והמוג’וז. התחרות הושקה עם פרק ראשון של סאונד צ’ק: סיטקום מוקומנטרי שמציג יום מאחורי הקלעים של מופע הום טור. הפעם קראנו לגולשים לשלוח לנו את תמונת הרוקנרול האולטימטיבית. התמונות הרוקיסטיות האיקוניות ביותר זיכו את יוצריהן במופע ביתי של ההרכב.

הפרויקט הבא של מכבי הום טור היה יציאה מהשגרה ומהבית – סיבוב הופעות של להקת רוצי בובה, שעשתה את ישראל בשמונה ימים, לאורכה ולרוחבה. את סיבוב ההופעות הדחוס הזה – מכבי Road Tour – תיעדנו בסרט. בהמשך תמכנו גם בסיבוב ההופעות האירופאי של הלהקה.

במכבי הום טור השלישי כיכב אביב גפן, עם תחרות גולשים מאתגרת במיטב המסורת של הפלטפורמה: שיחזור תמונת ילדות. היצירות המרגשות והמצחיקות שנשלחו לתחרות, יחד עם פרק נוסף בסדרה הקומית סאונד צ’ק, הובילו לזכייה של מכבי הום טור עם אביב גפן במקום השני בתחרות EXTREME CONCEPT של אייס.

בירה מכבי תומכת בכל ימות השנה באמנות, בתרבות וביצירה איכותית בישראל.

שתו באחריות.

יש לכם שאלה? כתבו לנו ל-info@hometour.co.il

Leave a Reply

Your email address will not be published.